Tuesday, 17 June, 2014

3miasto design to młoda i prężnie działająca pracownia w szeroko rozumianym projektowaniu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte w pracowniach architektonicznych. Działamy na trzech pokrewnych sobie płaszczyznach: projektowanie wnętrz, design, reklama.

 

Nasze pasje połączyliśmy z pracą wychodząc z założenia, iż takie połączenie daje najlepsze rezultaty.
Dziedziną wiodącą w naszej pracowni jest projektowanie wnętrz. Świadomi znaczenia każdego detalu śledzimy trendy w architekturze i wzornictwie, aby móc Państwu zaproponować najlepsze i najciekawsze rozwiązania.
Wnętrza nowoczesne klasyczne nie mają dla nas żadnych tajemnic,swobodnie poruszamy się w każdym stylu. Jesteśmy w stanie dla każdego wnętrza znaleźć rozwiązania optymalne pod względem funkcjonalnym i estetycznym.

 

Współpracując z nami oszczędzają Państwo środki finansowe i czas.
Z doświadczenia wiemy, że oszczędność na projekcie architektonicznym kosztuje w efekcie finalnym kilkakrotnie więcej. Poprawianie błędów złych decyzji jest znacznie kosztowniejsze.
My jako profesjonaliści jesteśmy w stanie przewidzieć konsekwencje pewnych rozwiązań i skorygować je już na etapie projektu.
Współpracujemy z wykonawcami z branży również z firmami wyposażenia wnętrz, co pozwala nam dla naszych klientów uzyskać korzystne rabaty,których Państwo nie jesteście w stanie uzyskać dokonując zakupów samodzielnie.

 

Zachęcamy do współpracy z nami.
Wspólnie stworzymy wnętrze spełniające Państwa oczekiwania.

 

3miasto design

Wszelkie prawa zastrzeżone 2021© 3miasto design | Sopot ul.Syrokomli 5 | 508 360 254 | pracownia@3miastodesign.pl WordPress | Theme by