wtorek, 17 czerwiec, 2014

Pracownię 3miasto design stworzyła Iwona Zasławska w 2007 roku, która ukończyła studia na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej 2002 roku. Wieloletnie doświadczenie zdobyła w pracowniach architektoniczny specjalizujących się w projektowaniu wnętrz. W 2009 roku została zaproszona przez Akademię Dobrze Mieszkaj do udzielania porad i wygłaszania wkładów podczas Festiwalu Wnętrz oraz About Design. Od kilku lat jest jurorem w konkursie DOBRY DESIGN.

3miasto design to pracownia działająca w szeroko rozumianym projektowaniu, na trzech pokrewnych sobie płaszczyznach: architektura, wnętrza, design. Nasze pasje połączyliśmy z pracą wychodząc z założenia, iż takie połączenie daje najlepsze rezultaty.
Świadomi znaczenia każdego detalu śledzimy trendy w architekturze i wzornictwie, aby móc Państwu zaproponować najlepsze i najciekawsze rozwiązania.
Wnętrza nowoczesne klasyczne nie mają dla nas żadnych tajemnic, swobodnie projektujemy w każdym stylu. Jesteśmy w stanie dla każdego wnętrza znaleźć rozwiązania optymalne pod względem funkcjonalnym i estetycznym.

Współpracując z nami oszczędzają Państwo środki finansowe i czas.
Z doświadczenia wiemy, że oszczędność na projekcie architektonicznym kosztuje w efekcie finalnym kilkakrotnie więcej. Poprawianie błędów złych decyzji jest znacznie kosztowniejsze.
My jako profesjonaliści jesteśmy w stanie przewidzieć konsekwencje pewnych rozwiązań i skorygować je już na etapie projektu.
Współpracujemy z wykonawcami z branży również z firmami wyposażenia wnętrz, co pozwala nam dla naszych klientów uzyskać korzystne rabaty, których Państwo nie jesteście w stanie uzyskać dokonując zakupów samodzielnie.

Zachęcamy do współpracy z nami.

Wspólnie stworzymy wnętrze spełniające Państwa oczekiwania.

mgr inż. arch. Iwona Zasławska

3miasto design

Wszelkie prawa zastrzeżone 2023© 3miasto design | Sopot ul.Syrokomli 5 | 508 360 254 | pracownia@3miastodesign.pl WordPress | Theme by